Sanayicilere

Web sitemizin Etkinlikler kısmından mail adresinizi yazarak kayıt olup eğitim ve etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz. Detaylı bilgi için 0224 280 85 70 numaralı telefonu arayabilir ya da buttoegitim@uludag.edu.tr adresine mail atabilirsiniz.  

Bursa Uludağ TTO üzerinden proje fikrinize uygun akademisyen ile Üniversite-sanayi işbirliği kapsamında öz sermayeli/kamu destekli projelerinizi gerçekleştirmek için 0 224 280 85 70 numaralı telefon ya da buttousi@uludag.edu.tr mail adresinden Üniversite Sanayi İşbirliği birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

KOSGEB/TÜBİTAK/BEBKA vb. kamu kurumları tarafından verilen hibe destekleri ile ilgili detaylı bilgi için 0 224 280 85 70 numaralı telefon ya da buttousi@uludag.edu.tr mail adresinden Üniversite Sanayi İşbirliği birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Proje fikrine sahipseniz ya da var olan bir proje kapsamında ortak olarak projeye dahil olmak istiyorsanız Avrupa Komisyonu tarafından yürütülen H2020 açık proje çağrılarından haberdar olmak ve detaylı bilgi için 0 224 280 85 70 numaralı telefon ya da buttousi@uludag.edu.tr mail adresinden Üniversite Sanayi İşbirliği birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi’nde üretilmiş patentleri incelemek için web sitemizde yer alan Patent Portföyünü inceleyiniz. Patentler ve ticarileştirme süreçleri hakkında detaylı bilgi için 0 224 280 85 70 numaralı telefon ya da buttofsmh@uludag.edu.tr adresinden Fikri Sınai Mülkiyet Hakları (FSMH) Yönetimi ve Ticarileşme birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Girişimcilik programlarımıza başvuru yapan girişimci adaylarının proje süreçlerinde Eğitimci, Mentör ya da Değerlendirici olarak yer almak için 0 224 280 85 70 numaralı telefon ya da buttogirisimcilik@uludag.edu.trmail adresinden Girişimcilik ve Şirketleşme birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Çok yakında kurulacak olan arayüzümüz sayesinde stajyer ve personel taleplerinizi oluşturabilecek ve nitelikli stajyer/personele ulaşabileceksiniz.

İlgilendiğiniz girişimciler ya da şirketler tarafından yürütülmekte olan mevcut bir projeye ya da şirkete ortak olmak, firmanızın alt yapısında bulunan makineler ile prototipi yapılmak istenilen ürünün imalatına destek olmak, iş fikrini ya da şirketi satın almak istiyorsanız 0 224 280 85 70 numaralı telefon ya da buttogirisimcilik@uludag.edu.tr mail adresinden Girişimcilik ve Şirketleşme birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.